Hakkımızda

ABC Eğitim Kurumlarına Hoşgeldiniz

Kurumumuz Özel ABC Mesleki Eğitim Kursu 1987 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın izni ile Manisa Merkezde Eğitim – Öğretim faaliyetine başlamıştır.

Kurumumuz İngilizce, Almanca, Rusça, Bilgisayar Operatörlük, Bilgisayar Proğramcılığı, Web tasarım, Grafik Tasarım, Auto Cad, Photoshop, Corel Draw, 10 Parmak, Bilgisayarlı Muhasebe, Hasta Kabul İşlemleri, Emlakçılık, Gayrimenkul danışmanlığı, Avcılık ayrıca, Mesleki Yeterlilik Belgeleri olmak üzere değişik branşlarda kurslar düzenlemektedir. Açılan her kurs için Valilik oluru alınmakta ve çalışma takvimi düzenlenmektedir.

2009 yılından beri Manisa Merkezde İŞKUR ile ortaklaşa meslek edindirme kursları açmakta ve yüzlerce kişiye mesleki eğitim verip istihdam edilmelerine katkıda bulunmaktayız.

Kurumumuz Mesleki Eğitim Programı Leonardo Da Vinci Öğrenci Projeleri kapsamında ilimizdeki Ticaret Meslek Lisesi,Kız Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi ile proje ortaklığı yaparak proje kapsamındaki öğrencilere lisan kursları düzenlemiştir.

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olduğundan Bakanlığımızın istediği standartlara uygun olup, eğitim öğretim için gerekli her türlü materyale sahiptir.

Kurumda çalışan her personelin ( hizmetli de dahil) valilik izni vardır ve düzenli olarak sağlık ve adli sicil raporları alınmaktadır.

Gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı cihazlar ve profesyonel akademik  kadromuz ile her zaman yenilikçi ve çağdaş bir eğitim merkezi olmak.

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü,tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standarttan ödün vermeden eğitim vermek.